Bohemia Abies

MÁME ŠTĚŇÁTKA – VRH C – dvě krásné fenečky, narozené 28.4.2018.

Jedna fenečka je rezervovaná.

 

Vítáme vás na webových stránkách naší chovatelské stanice Bohemia Abies, která vznikla za účelem chovu jezevčíků drsnosrstých trpasličích/ králičích. Začalo to mojí vrozenou láskou k pejskům, potom také tím, že jsme si pořídili fenečku od Veroniky Siegelové – Evelínku z Říše divů, která je tak skvělá, že jsem se rozhodla založit chovatelskou stanici a začala provozovat salonek pro pejsky.

Naše štěňátka s námi odmalinka žijí v bytě a jsou zvyklá na běžný chod domácnosti, učíme je dělat loužičky na papírové podložky, jsou socializovaná, mají ráda děti, mají přátelskou povahu, jsou to vyrovnaná a pohodová miminka.

Také poctivě vybíráme jejich nové páníčky, kterým rádi se vším poradíme nejen při předání štěňátka, ale i kdykoliv v budoucnu. Noví majitelé mohou chodit svoje štěňátko samozřejmě pravidelně navštěvovat, čím více si na sebe postupně zvyknou a seznámí se, tím lépe.

Novým páníčkům samozřejmě poradíme, jak správně pečovat o srst svého malého drsňáčka, kdo potom je z Prahy, může také pravidelně docházet na trimování ke mně do salonku. Zájemcům o uchovnění svého drsňáčka – v budoucnu – rádi poradíme s výstavami i s loveckými zkouškami, nikoho však do těchto aktivit nenutíme.

Caspian Dogabo (Čenda) – otec štěňátek

Výstavy: Šampion ČMKU, Šampion CZ, Český Grand šampion, Vítěz Střední a Východní Evropy, 1x Oblastní vítěz, 2x Národní vítěz, 3x r.CACIB, 4x CACIB, 2x BOB, 1x BIG 3, 1x BIG 5, CACA, 9x CAC Zkoušky: ZN (78), ZV I.c. (188), BZ (CACT) III.c. (65) http://databaze.kchj.cz/detail/0/82661-caspian_dogabo/

Čenda je naprosto výjimečný a nádherný pes, což je vidět na jeho titulech, kterých dosáhl na výstavách. Povahově naprosto úžasný a chytrý PAN pes!

Evelína z Říše divů (Adélka) – maminka

Zkoušky: ZN (84) nejrychlejší z 19 pejsků, kteří zkoušku absolvovali. Noru proběhla za 11 s, BZ  1.cena (109), odložení v lese zvládla bez přivázání). Adélka je povahově úžasná fenečka, přizpůsobivá, empatická, mazlivá a komunikativní. V lese je ve svém živlu, na loveckých zkouškách neuvěřitelně snaživá, miluje svoji rodinu (smečku) a cokoliv, co se dá sníst :-))

 

 

 

 

 

6. 3. 2012 – Vrh A – ALFRED, ANNY, ADELE a AGATHA Bohemia Abies

30.7.2014 – Vrh B – BIBI, BARNEY Bono a BONNY Bohemia Abies

28.4.2018 – Vrh C – COCO a CARA Bohemia Abies